navijaški skupini sta se obmetavali s pirotehničnimi sredstvi

Novi navijaški izgredi v Marseillu

1

Marseille Galatasaray | Tretjič v zadnjih tednih je francoska policija poročala o navijaških izgredih na nogometnem stadionu v Marseillu.  | Foto Guliverimage

Tretjič v zadnjih tednih je francoska policija poročala o navijaških izgredih na nogometnem stadionu v Marseillu. Tekma evropske lige proti Galatasarayu je bila celo za nekaj minut prekinjena, saj sta se navijaški skupini obmetavali s pirotehničnimi sredstvi.

Jon Gorenc Stanković
Sportal Gorenc Stanković zatresel mrežo PSV, a visoko izgubil, praznih rok tudi ostali Slovenci

Do izgredov na tribunah je prišlo v prvem polčasu. Kot poročajo različni francoski mediji, so turški navijači prvi začeli obmetavati francoske. Začelo se je z različnimi predmeti, nadaljevalo pa z baklami in drugimi gorečimi sredstvi.

Marseille Galatasaray | Foto: Guliverimage/Vladimir Fedorenko Foto: Guliverimage/Vladimir Fedorenko

Glavni sodnik je zato v 38. minuti prekinil tekmo. Trener Galatasaraya Fatih Terim in kapetan domače zasedbe Dimitri Payet sta nekako umirila razgrete strasti na tribunah, tako da se je lahko tekma po nekaj minutah nadaljevala. Ekipi sta se na koncu razšli z neodločenim izidom 0:0.