29. 11. 2007,
18.35

Četrtek, 29. 11. 2007, 18.35

Le remi Gold Cluba

Rokometaši Gold Cluba so se v prvi tekmi drugega kroga evropskega pokala EHF na domačem igrišču z Bosno iz Visokega razšli z neodločenim izidom.

Primorsko moštvo se je nadejalo zmagi, na koncu pa se je moralo v zelo napadalno naravnani tekmi zadovoljiti z neodločenim izidom. Gold Club na povratni tekmi v gosteh čaka izjemno zahtevna in težka naloga, če želi nadaljevati z nastopi na mednarodnem prizorišču.

Varovanci Vojka Lazarja so v prvem polčasu prevladovali. David Koražija, Aljoša Štefanič, Božidar Markičević in druščina so igrali zelo poletno in imeli vse niti igre v svojih rokah, najvišjo prednost pa so si priborili v 28. minuti, ko je Matjaž Erčulj svoje soigralce popeljal do sedmih golov prednosti (20:13).

V drugem polčasu so izkušeni gosti vendarle vzpostavili ravnotežje in v 45. minuti tekmo znova postavili v začetno izhodišče (27:27). V zadnjih petnajstih minutah se je tehtnica nagibala na eno in drugo stran, v razburljivi končnici pa si nobena ekipa ni priigrala zmage.